Nabídka


Ve vlastní cukrářské výrobně tvoříme z tradičních surovin zákusky a dorty:

  • máslové 
  • šlehačkové 
  • tvarohové
  • ovocné
  • marcipánové

Zabýváme se rovněž výrobou ovocných pohárů se šlehačkou, tvarohem či kysanou smetanou. Na Vánoce pečeme perníčky a máslové čajové pečivo dle domácích receptur a v létě tradiční pouťové koláče.

Snažíme se mít každý den širokou nabídku našich výrobků, ale je vždy lepší k nám zajít a předem si objednat z našeho katalogu Vámi požadovaný druh a jeho množství.

Velkou oblibu mají naše šlehačkové zákusky a poháry, při jejichž výrobě používáme výhradně živočišnou šlehačku. Naši zákazníci rovněž velmi oceňují tradiční receptury při výrobě žloutkového a máslového krému, které tak dávají našim zákuskům nezaměnitelnou chuť. 

Karamelové větrníky, žloutkové věnečky, špičky či šlehačkový dort Harlekýn patří k našim TOP výrobkům. Stále oblíbenější jsou i  minizákusky, které nabízíme v několika variantách.

Kromě našich výrobků si u nás můžete zakoupit i cukrářské suroviny a ozdoby na tvorbu Vašich vlastních dortů (např. čokoládovou polevu, modelovací a potahovací hmotu, hotové marcipánové figurky a květiny, ozdoby z jedlého papíru, gelové potravinářské barvy, alginátové ovoce, apod. ).

V létě se u nás můžete zchladit zmrzlinou, nanuky či chlazenými nápoji, v chladnějších dnech Vám rádi uvaříme s sebou čaj či kávu (Piazza D´Oro).

V naší nabídce je i výroba dárkových balíčků a košů.  Na objednávku Vám je sestavíme se zbožím dle Vašeho výběru a v ceně, kterou si stanovíte.   

A samozřejmě v naší prodejně zakoupíte široký sortiment cukrovinek, bonbonier, čajů, kávy a dárkových kazet s alkoholickými nápoji.  

Těšíme se na Vaši návštěvu.